1. NAKAZÍME SE VŠICHNI?

V Číně už se prý všechno vrací do starých kolejí, zato v Evropě, hlavně v Itálii přibývají nově nakažení po tisících! Člověk se neubrání myšlence na plicní mor. Taková extrémní nakažlivost a tolik obětí. Ve středověku černá smrt, jak se moru říkalo, zdecimovala třetinu Evropy. Co čeká nás?

Nejhorší na tom, že je kolem toho strašnej blázinec. Pořád se objevuje tolik protichůdných informací. Od siláckých řečí, že to „jen taková slabší chřipka“ až po strašení, že se všichni nakazí a umřou. Stoprocentně!

Zatím asi nejnejvostřejší byl příběh údajnýho čínskýho papaláše, který vynesl úplně hororový zprávy. Že prý to vymysleli Číňani – jako biologickou zbraň. Jenže netušili, jak strašný účinky to má. Původně to slíbili prodat Amíkům, ale když se pak lekli, co to je za hrůzu, s prodejem cukli. To ale mělo nažhavit CIA o to víc a tak podmázla ňákýho typa z tý jejich wuchanský laboratoře a ten jim to teda někam nes‘ v nějaký nádobě. Než to ale stihnul předat, strhla se přestřelka a TO (ten vynašeč to nazývá jednoduše agent, nějaký prostředek nebo látka) uniklo. Vzápětí se to začalo šířit jak o život. Kdo s tím přišel do styku, se nakazil, a kdo se nakazil, umřel. Spalovací pece pohřebních služeb jely od rána do večera a stejně nestíhali pálit tisíce mrtvých těl. Všechno se zastavilo, průmysl, lodní doprava, prodej aut klesl o 98 procent, nad Čínou se rozptýlily exhalace ze všech továren a uhelných elektráren.

Mělo to i melodramatickou linku – jako na potvoru se nakazil i jeho malej syn, kterej mu přímo před vočima umíral v ohromnejch bolestech. Má to mít totiž totálně ničivý psychický účinky. Strašný, fakt. Když jsem to četla, úplně mě bolel žaludek, páč v tomhle světě mě nemůže překvapit vůbec nic. A že by čínská nebo americká vláda byly něčeho takovýho schopný, to by mě vážně neudivilo. Po pádu amerických dvojčat a půl miliónu zabitejch íráckejch dětech na základě vylhaný záminky vo jadernejch zbraní na straně jedný a při prodávání těl politických vězňů na orgány a totalitárním systému sociálního kreditu na straně druhý už můžem čekat vopravdu všechno.

Každopádně – skoro jako na povel – se začaly po celý Evropě zavírat školy, rušit společenský akce, hodně lidí dostalo nařízenej home-office. Když se projedete po Praze, tak je to úplný město duchů. Tam, kde dřív dusaly zástupy zvědavejch turistů, se sem tam mihne postavička s rouškou. A stejně to vypadá v Římě, v nebo v Benátkách. Ruší se lety, jsou zavřený směnáry a turistický průvodci jsou bez práce. Lidi si nakoupili zásoby jídla a teď sedí doma na zadku. Někdo se bojí, v Itálii si sousedi přes balkóny spolu zpívají. Někdo je ale v první linii. Setřičky, hasiči, prodavačky v supermarketech. Už se nakazil taxikář i doktor z pohotovosti. Je to tak brutálně nakažlivý, až je to podezřelý.

A podezřelejch je tady mnohem víc vokolností. Například se říká, že virus byl PATENTOVÁN v USA už v roce 2007. Že to je zkrátka vylepšenej přírodní vir, aby měl takový ničivý následky. Co se ale taky říká, že Amerika, Deep State a potažmo totalitní světovláda chystající se zavést Nový světový řád, se voctla při řízení světa pomocí donekonečna tištěných barevných papírků – ničím nekrytejch dolarů – na pokraji krachu. A celej ten humbuk s koronavirem má sloužit jen jako zástěrka k odvedení pozornosti od skutečnosti, že globální ekonomika kolabuje. Strmej pád trhů a burz na celým světě a brutální nervozita investorů. Potom, co se na několik měsíců téměř zastavila čínská ekonomika a zároveň dovoz jejího zboží a potom, co začínají kolabovat i ekonomiky evropské, protože milióny jejích obyvatel jsou v karanténě, má masivní ekonomický propad vypadat jako logický důsledek toho všeho.

A ještě jedna věc, která je mnohem mrazivější. A pokud je to pravda, tak exploze koronavirové nákazy je jen čajovej dejchánek. Do Evropy se přesouvají desetitisíce americkejch vojáků a jejich spojenců, aby si tady v rámci dubnového cvičení Defender, zahráli na vojáčky. Jenže se proslýchá, že se chystají zaútočit na Rusko. Všichni přitom budou sedět vyděšený doma a ani nepípnou. Zní to šíleně, ale když se na to člověk podívá konspiračně-paranoidníma očima, tak vlastně proč ne? Protože buď nám vláda v čele s prapodivným panem Burešem něco tají, protože ty přijatý opatření jsou nevídaný a skoro až neuvěřitelný. A nebo právě – bez ohledu na ohromný ekonomický škody, který pocítíme VŠICHNI – jde o společnou hru s jednotnýma notičkama, který dostal vod těch, co jim během svý návštěvy za mořem políbil prsten. A tak všichni jen straší a straší a VE STÍNU koronaviru se mezitím odehrávají a budou odehrávat věci, které by si nikde žádná vláda nemohla dovolit.

Škála informací je ALE tak rozsáhlá a často tak protichůdná, že ve výsledku stejně nikdo nic neví. Nezbývá nám nic jinýho, než se hlavně nenakazit a počkat si, až bude jasné, co je vlastně pravda a co lež. Prostě UVIDÍME…

Total Page Visits: 298 - Today Page Visits: 2