5. ŠEST TISÍC MRTVÝCH ZA DEN!

Zatím největší počet mrtvých během jednoho dne – 5975. To byl 2. duben 2020. Celkem už bylo k tomu datu po celém světě 53 tisíc mrtvých a přes milión nakažených. A ty čísla dál strmě a hrozivě rostou. V USA bylo v té době čtvrt miliónů nemocných a šest tisíc mrtvých, v Itálii 14 tisíc a ve Španělsku deset tisíc mrtvých. Pokud tedy údaje z worldometers.info nejsou jen nějaká bouda za účelem dalšího děšení lidí, jak se povídá na internetu.

V první pětce s největším počtem mrtvých jsou ještě Francie s pěti a Čína s třemi tisíci, v první desítce pak taky Írán a Británie se třemi tisíci a Nizozemí, Německo a Belgie s něco málo přes tisícovku mrtvých. V kritickém stavu je dalších skoro 40 tisíc lidí.

Nejděsivější na tom je, že počty narůstají zhruba o 12 procent denně, na grafech se už křivky totálně zbláznily a po prudkém zlomu u obou ukazatelů (mrtvých i nakažených) okolo 18. března se prudce obrátily v téměř kolmém úhlu do nebes. Ten den bylo 220 tisíc nakažených a 9 tisíc mrtvých. Před 17 dny. To byl v Čechách teprve třetí den karantény. V Itálie byly tou dobou tři tisícovky mrtvých, ve Španělsku necelých sedm set, v USA sto padesát. U nás se ještě jenom čekalo, kdy zemře první Čech, což se stalo až o pět dnů později – 23.3.

Za těch sedmnáct dnů, kdy začal exponenciální nárůst mrtvých i nakažených, se jejich počet více než zpětinásobil. Školy i práce stojí, ekonomika jde do totálního hajzlu, ještě k tomu prý nebude žádná pořádná úroda. V Číně se teď prej dokonce rozjíždí už druhá vlna nákazy. To svinstvo se údajně šíří i vzduchem jako nějaké aerobní zbraň hromadnýho ničení, takže ňáký karantény toho moc nezmůžou. „Tak to je s náma se všema ámen!“ komentovala to suše jedna moje kamarádka.

Připomíná mi to deset ran egyptských. Kobylky v Africe už tuhle zimu byly. Místy hlásili až ŠEDESÁTIKILOMETROVÝ hejno, po kterém na polích nezbylo lautr nic.

Mor, plicní, zažíváme v plný parádě TEĎ. Zbývá ještě krev, žáby, štěnice, mouchy, vředy, krupobití, tma a pobití prvorozených. Přitom tu tmu můžem prý čekat každou chvíli – totální, celoplošný a několikadenní blackout bez elektřiny, mobilů i internetu.

Pořád je to obrovsky nepřehledná informační kaše, ze který se dá dost špatně vyčíst, co je pravda, co je polopravda a co je lež. Jediný, co je myslím si až křišťálově jasný, že všechno, co se děje, je koneckonců strašlivá karma, kterou si teď vyžírá naše civilizace.

Když si vzpomenu na ty otřesný obrázky z wu-chanskýho tržiště se zakrvácenejma kočkama a psama k jídlu, když si představím hrůzy, ke kterým dochází každej den na jatkách, když si vzpomenu na všechno to nesmyslný zabíjení FAKT miliard a miliard nevinnejch živejch bytostí, tak se vlastně zas tolik není čemu divit.

Doufám, že pokles nákazy a úmrtnosti v Číně – což prý ale teď zase přestává bejt pravda – souvisí s tím, že jim všem jejich prezident měl nařídit, ať jsou všichni plošně vegetariáni. Bojím se ale, že vzájemnou souvislost mezi utrpením, které lidstvo působí ostatním, a tím, kerý teď dopadá na něj, v tom zahlédne a pochopí jen pár osvícenejch duší. Nebo se PLETU?

Total Page Visits: 214 - Today Page Visits: 3