2. NAKAZÍME SE VŠICHNI?

UŽ PO PÁR TEJDNECH VOD PRVNÍCH katastrofickejch prognóz se ale začalo vokazovat, že všechno je přece jenom krapet jináč. Aspoň v tý Číně, kde už se docela brzy začalo všecko vracet do starejch kolejí. Zato v Evropě a hlavně v Itálii přibejvaly nově nakažený po tisících! Člověk se přitom neubránil myšlence na plicní mor. Tak extrémní nakažlivost a tolik vobětí! Ve středověku tadleta černá smrt – jak se tu tadytomu moru tenkrát řikalo – zdecimovala třetinu Evropy. A co čeká teď nás?

Nejhorší na tom všem je, že kolem toho všeho je strašnej blázinec. Porád se vobjevuje tolik protichůdnejch informací. Vod siláckejch řečí vo tom, že to je „jenom taková slabčí chřipka“, až po strašení, že se všichni nakazíme a umřem. Stoprocentně!

Zatim asi nejvostřejší příběh, na kerej sem na internetu narazila, bylo vyprávění údajnýho čínskýho papaláše, co vo tomdle viru povidal úplný horory. Že prej si ho vymysleli sami Číňani – jako biologickou zbraň. Jenže ani náhodou netušili, jak strašný účinky to má. Původně to prej slíbili prodat Amíkům, ale pak se lekli, co to je za hrůzu, a s prodejem nakonec cukli. To ale mělo prej nažhavit CIA na ten brutální vir vo to víc, a tak prej podmázla ňákýho typa z tý jejich wu-chanský laboratoře, a ten jim to teda někam vynes v ňáký nádobě. Jenže než jim to stihnul předat, Číňani se to měli ňák domáknout a mezi nima a americkejma agentama se strhla přestřelka a TO – ten vynašeč tomu řiká jednoduše agent = ňákej prostředek nebo látka – uniklo. A hned potom se to mělo začít šířit jak vo život.

Každej, kdo s tim přišel do styku, se prej nakazil, a každej, kdo se nakazil, umřel. Spalovací pece místních pohřebních služeb prej jely vod rána do večera a stejně nestíhali pálit ty nekonečný tisíce mrtvejch těl denně. Všechno se zastavilo – průmysl i lodní doprava s přepravou zboží za voceán. A prodej aut dokonce klesnul vo neuvěřitelnejch 98 procent. Mělo to ale i pozitivní výsledky – nad Čínou se konečně rozptýlily ty neprostupný průmyslový exhalace z továren a uhelnejch elektráren.

Ta jeho story měla samozřejmě i melodramatickou linku – jako na potvoru se totiž nakazil i jeho malej kluk, kerej mu přímo před vočima umíral ve vohromnejch bolestech. K tomu všemu má totiž ten vir prej i totálně ničivý psychický účinky. Strašný, fakt. Když sem to četla, úplně mě bolel žaludek, páč v tomhle světě mě nemůže překvapit už vůbec nic. A že by čínská nebo americká vláda byly něčeho takovýho schopný, tak to by mě vážně nepřekvapilo.

Po pádu americkejch dvojčat a půl miliónu zabitejch íráckejch dětí na základě vylhaný záminky vo jadernejch zbraních na straně jedný a při prodávání těl politickejch vězňů na orgány a totalitárnim systému sociálního kreditu na straně druhý, už můžem čekat vopravdu všechno.

Každopádně – skoro jako na povel – se začaly po celý Evropě zavírat školy, rušit společenský akce a HODNĚ lidí dostalo nařízenej home-office. Když se projedete po Praze, tak je to úplný město duchů. Tam, kde dřív dusaly zástupy zvědavejch turistů, se sem tam mihne postavička v roušce. A stejně tak to vypadá třeba i v Římě, v Benátkách nebo v Paříži. Ruší se lety, sou zavřený směnáry a turistický průvodci sou bez práce. Lidi si nakoupili zásoby jídla a teď seděj doma na zadku. Někdo se fest bojí, ale v Itálii si například sousedi v karanténě vylezli na balkóny, aby tam mohli spolu zpívat. No tak jasně, to sou Italové. Každej ale do karantény jít nemoh. Hlavně ty v první linii – zdravotní sestry, hasiči nebo prodavačky v supermarketech. Už se dokonce nakazil i taxikář nebo doktor z pohotovosti.

Na celý tý věci je ale strašně moc podezřelejch věcí. Už jenom ta podivuhodná věc, že vlády po celym světě, kerý se jinak v podstatě nejsou nikdy schopný domluvit spolu vůbec na ničem – se chovaly, jako by najednou byly pod ňákým jednotnym a centrálnim řízením. Navíc se řiká, že tendle virus byl PATENTOVANEJ v USA už v roce 2007. Že to je původně přírodní vir, kerej ale eště pořádně vytunili, aby měl takovýdle ničivý následky.

A taky se řiká, že Amerika, Deep State a potažmo totalitní světovláda, kerá se chystá zavíst Novej světovej řád, se voctla při řízení světa pomocí donekonečna tištěnejch barevnejch papírků – teda ničim nekrytejch dolarů – na pokraji krachu. A celej ten humbuk s koronavirem má sloužit jenom jako zástěrka k vodvedení pozornosti vod skutečnosti, že globální ekonomika kolabuje, což doprovází strmej pád trhů a burz na celym světě a brutální nervozita investorů. Jenomže teď můžou tvrdit, že tendle masivní ekonomickej propad – potom, co se na HODNĚ dlouho skoro zastavila čínská ekonomika a co sou po celym světě milióny lidí v karanténě – je přece LOGICKEJ důsledek tohodle zasranýho viru.

A pak je tu eště jedna věc, kerá je podle mě mnohem mrazivější. A pokud je to pravda, tak exploze koronavirový nákazy je proti tomu jenom takovej pohodovej čajovej dejchánek. Do Evropy se přesouvaj desetitisíce americkejch vojáků a jejich spojenců, aby si tady v rámci dubnovýho cvičení Defender, zahráli na vojáčky. Jenže se proslejchá, že se ve skutečnosti chystaj zaútočit na Rusko.

Všichni přitom budou sedět pěkně vyděšený doma a nikdo ani nepípne. Zní to šíleně, ale když se na to člověk podívá pořádně konspiračně-paranoidníma vočima, tak vlastně proč ne? Protože buď nám vláda v čele s prapodivným panem Burešem něco tají, protože tydle přijatý vopatření sou nevídaný a skoro až neuvěřitelný. A nebo právě – bez vohledu na vohromný ekonomický škody, kerý pocejtíme úplně VŠICHNI – de vo společnou hru s jednotnejma notičkama, kerý dostal přeceda vlády vod těch, kerejm během svý návštěvy za voceánem políbil prsten. A tak všichni jenom straší a straší a VE STÍNU koronaviru se mezitim vodehrávaj a eště určitě i budou vodehrávat věci, kerý by si jinak nikdy nikde žádná vláda nemohla dovolit.

Ta škála informací je ALE tak strašně rozsáhlá a navíc často tak protichůdná, že nakonec stejně nikdo neví nic. Nezbejvá teda nic jinýho, než se hlavně nenakazit a počkat si, až bude jasný, co je skutečná pravda a co bohapustá lež. Prostě UVIDÍME…

Total Page Visits: 1889 - Today Page Visits: 2