6. ADRENOCHROM

Schválně si tipněte, kolik stojí géčko týhle drogy. A věřte mi teda, že fakt hodně. Pro srovnání – TOULEN, droga pro ty úplně největší debily – stojí tři stovky za čtyři litry. No, ale to je fakt jen pro ty největší debily, takže se to za drogu snad ani počítat nedá.

Pak je tu hulení – tráva nebo hašiš – ta za mýho mládí stávala dvě-stě-pade za gramovej pytlíček skanku nebo marocký plastický hmoty. Piko bejvalo za litr a dneska co vim je za dva litry géčko koksu.

Vedle adrenochromu jsou ale všechny tydle „nakopávátka“ víceméně záležitostí hlavně pro socky. Géčko týhle věci totiž stojí – sedněte si pořádně na zadek, aby to s váma neseklo – sto tisíc kaček!!! V tomhle byznysu jsou klasický drogoví dýleři a narkomafiáni vobyčejný žabaři. Chápete to? 1000 g neboli kilo drogy = 100 MEGA! Kdo si tohle asi dává, že jo? Jenom ty největší pracháči! Elita, top-top vládci a obchodníci. To je úroveň, vo kerý většina z lidí nemá ani páru, kde se nachází. Jeden z hrdinů filmu Strach a hnus v Las Vegas říká, že vedle tadytý substance vypadá čistej mescalin jako zázvorový pivo.

A jak se tahle droga sklízí? No, tak to je teprve brutální nářez. Adrenochrom vzniká, když adrenalin vznikající v nadledvinkách přístupem vzduchu zoxiduje. To géčko za 100 tisíc, kerý se dá objednat na internetu, je nejspíš syntetickýho původu. Představte si ale, jak výhodný může bejt ukrást si někde ňáký cizí dítě a z něho si ho pak „vydojit“ MOC! Vysoká hladina adrenalinu se v těle dětí vyvolává mučením a děšením až k smrti. Droga, která se odebírá obětem ještě za živa, je prý nejryzejší a nejúčinnější.

Podle bývalého pracovníka CIA Roberta Davida Steela elitní pedofilové z amerického Deep State schválně terorizujou malý děti, aby se jim do krve uvolnil adrenalin a následně jim pak vysávají morek z kostí a pijí krev s adrenochromem. Mezi tyto pedofily jmenoval například Hilary a Billa Clintonovi, blízký přátelé Jeffryho Epsteina, jehož ostrov neřesti prej často navštěvovali.

Tenhle zrůdnej vobchod s dětma za účelem jejich sexuálního zneužívání a následnýho „sjíždění se“ na vyprodukovanym adrenochromu se má podle nejdrastičtějších odhadů tejkat až vosmi miliónů dětí, co se jich po celym světě každoročně ztratí.

A nejde jen o rituální oběti, pedofílii a satanismus, ale i o omlazování těl těch starejch upírů. Třesoucí se makrela měla při svejch veřejnejch klepancích zažívat právě brutální absťáky kvůli týhle droze.

A proč o tom píšu právě dneska? Některý informace totiž nasvědčujou tomu, že koronavirová karanténa je jen zástěrka, za kterou se zatýká a zatýká a zatýká a Deep State jde prej pod spojeným útokem Trumpa a Putina do háje. A brzy už se prej pravda o dětech v podzemních úkrytech chovanejch v klecích jako zvířata vyvalí na povrch.

Hlavní hnízda těch úchylů – Vatikán a Hollywood – už jsou prej zlikvidovaný a zprávy o koronaviru se schválně a uměle přifukujou. Do dnešního počtu mrtvých, kerej překročil hranici sto tisíc – ještě 1. dubna to bylo necelejch 50 – se prej započítávaj‘ i mrtví, kerý neměli s koronavirem nic společnýho. Fotky z italský JIPky se za pár dní prezentujou jako fotky z americký JIPky, u fotek z pohřbívání do masovejch hrobů v New Yorku si zkušenej funebrák z Plzně nemoh’ nevšimnout, že si jeho tamní kolegové pohazujou s rakvema s mrtvejma jako s krabicema vod bot.

Jestli to je tada tak, že půjdou vod válu tydlety úchylný satanisti, co vládnou lidem už stovky a tisíce let, co maj’ na svědomí všechny možný revoluce a války jenom proto, aby se mohli pokaždý pořádně nakapsovat, tak nás podle všeho nejspíš čeká úplně báječnej novej svět. Pokud teda ta druhá síla, kerá se proti nim dala, nebude ještě daleko horší sebranka než to, co tam máme teď.

Jenomže, jako už tolikrát, pořád nic nevíme. A budeme to někdy vůbec vědět?

Total Page Visits: 2760 - Today Page Visits: 30